Limit Artırıldı: Günlük 5000 İzlenme Ücretsiz!
Şartlar ve Koşullar

Kullanım Koşulları

Bu Kullanım Koşulları, TikTok İzlenme Hilesi üzerinde sunulan hizmetlerin ve içeriklerin kullanımı için geçerlidir. Web sitemizi kullanarak, bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Lütfen, hizmetlerimizi kullanmadan önce bu koşulları dikkatlice okuyunuz.

1. Genel Koşullar

1.1. Uygunluk:

Web sitemizi kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu veya ebeveyn veya vasinizin izni ile hareket ettiğinizi beyan edersiniz.

1.2. Hizmetlerin Kullanımı:

Web sitemizde sunulan hizmetler, kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir. Hizmetlerin, web sitemizin yazılı izni olmaksızın herhangi bir ticari amaçla kullanılması yasaktır.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

2.1. İçerik Hakları:

Web sitemizde yer alan tüm metinler, grafikler, kullanıcı arayüzü, görsel arayüzler, fotoğraflar, ticari markalar, logolar, sesler, müzikler, sanat eserleri ve bilgisayar kodu (toplu olarak "İçerik"), mülkiyet hakları, telif hakları, patent hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere,  ve/veya içerik sağlayıcılarına aittir.

2.2. İçerik Kullanımı:

Web sitemizdeki içeriği, ticari olmayan kullanım amacıyla ve sadece hizmetlerimizi kullanımınızla sınırlı olarak çoğaltabilir, indirebilir veya yazdırabilirsiniz. Bu izin, içeriğin herhangi bir şekilde değiştirilmesine veya telif hakları, ticari markalar ve diğer mülkiyet bildirimlerinin kaldırılmasına izin vermez.

3. Kullanıcı Davranışı

3.1. Yasaklanmış Faaliyetler:

Web sitemizi kullanırken, yasa dışı, zararlı, tehditkar, taciz edici, iftira niteliğinde, küfürlü, rahatsız edici, ahlaka aykırı veya başka türlü sakıncalı herhangi bir faaliyette bulunamazsınız.

3.2. Sorumluluk:

Kullanıcılar, kendi davranışlarından tamamen sorumludur. TikTok İzlenme Hilesi, kullanıcıların oluşturduğu içerikten veya bu tür içeriklerin olası sonuçlarından sorumlu değildir.

4. Garanti Reddi ve Sorumluluk Sınırlaması

TikTok İzlenme Hilesi, web sitesindeki bilgilerin doğruluğu, tamamlığı veya güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Web sitemiz ve içeriği "olduğu gibi" sunulur.

5. Değişiklikler

Kullanım Koşullarımızı herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu sayfada yapılan değişiklikler, yayımlandıkları tarihten itibaren geçerli olacaktır.

6. İletişim

Kullanım Koşulları hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bu adres üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Bu Kullanım Koşulları, TikTok İzlenme Hilesi üzerinde sunulan hizmetlerin ve içeriklerin kullanımı için önemli hüküm ve koşulları belirler. Web sitemizi kullanarak, bu koşulların bağlayıcılığını kabul etmiş olursun